Kde boli ?

25 októbra, 2017

-A kde bola vtedy skupina Adrián a anjeli a ostatní ochrancovia?                                                                         Položil mi otázku kamarát, keď som mu rozprávala o […]

0

Úžasná psia citlivosť a vernosť.

22 septembra, 2014

  Tento príbeh bude krátky, ale dúfam, že dodá nádej ďalším milovníkom psov. Hlavne tým zvedavým. Čo sa môže stať s ich miláčikom po smrti? Kam odíde? Bude v poriadku? Vo svojej láske ich trápia presne tie otázky ako aj u ľudí. Ozval sa mi mladý muž. Uvádzam časť jeho mailu:

0

Život má viac zmyslov.

22 mája, 2013

Bola zimná nedeľa a ja som plakala. Myslela som na situáciu v akej sa naša spoločnosť ocitla a na to, že ďalšia priateľka sa ocitla bez práce. Z hodiny na hodinu.Myslela som na ňu, je zaúverovaná, muž alkoholik.Všetko každú maličkosť musí zvládať sama.Aj problémy so synom, ktorému bolo treba v škole pomáhať.

1

Minca

19 júna, 2012

Sedím u kamarátky a čakám na astrológa. Teším sa na svoj horoskop. Už pred nedávnom mi ho sľúbil na oplátku za knihu. Má však prísť až neskôr. Priateľka ešte pozvala pár svojich známych, ktorí chcú využiť stretnutie so mnou na výklad kariet na svoj osud a niektoré problémy. Nachystali sme miesto v obývačke a z […]

2

Susedka

13 júna, 2012

Na stanici ma čakala malá milá žienka, ktorá chcela vedieť, či na nej a ich rodine nieje kliatba. Tiež by rada vedela , či je jej mama v nebi a či sa náhodou neukáže. Cestou k nim sme hovorili len o všeobecných veciach, ktoré by nijako neohrozovali výsledok mojej snahy. Malá žienka bola dosť  múdra […]

1

List z neba

30 mája, 2012

Skoro všetky príbehy v tejto knihe sú ladené tak korešpondenčne a možno práve preto bude výnimočná. Preto aj tento príbeh, ktorý na mňa veľmi zapôsobil, musím spracovať do tejto podoby. Som veľmi rada a vážim to, že čím ďalej tým viac ľudí súhlasí, aby ich skúsenosti a zážitky pomohli ďalším vyrovnať sa s bolesťou duše.

0

28.Miško odpovedal

24 apríla, 2012

Vtedy ráno som si prečítala mail, na ktorý som nereagovala , lebo som sa ponáhľala na autobus. Uvádzam ho skoro v plnom znení s dovolením Evičky,  ktorá súhlasila.

0

27.V jej stopách

22 marca, 2012

Dobrý deň, niekde som sa o Vás dočítala, že vidíte duchov a tak. Ja by som sa chcela spytať či by ste sa vedela spojiť s mojím otcom, ktorý zomrel xx.x.2012. Neviem či sa s tým zaoberáte až do takej mieri. Písem Vám preto, lebo sa neviem  vysporiadať z jeho smrťou. A ak áno tak […]

0

26.Ona proste miluje

15 marca, 2012

Napísala mi mladá žena. Aj v jej rodine šarapatil majster alkohol a ona za sebou napriek svojej mladosti mala dosť ťažké skúsenosti. Bola už rozvedená a rada by pomohla svojmu otcovi, ktorému už alkohol panoval. Aj on sám by sa toho rád zbavil, len nevedel odolávať.

1

25.Miluje bez rozdielu

14 marca, 2012

Dnes napíšem zvláštny príbeh.Zvláštny, pretože sa týka  bytosti o ktorej som si doteraz nedovolila písať z úcty k nej. Ale, aby som tak ako ona dala útechu žene, ktorej sa tento príbeh týka aj ja chcem prostredníctvom neho posilniť vieru tých, čo majú bohužiaľ podobnú skúsenosť. A možno rozpustiť ich bolesť.

4