Regenerácia

https://www.youtube.com/watch?v=FHxShxYiecg&t=52s

Je tu link na prípravok  o regenerácii buniek a tým ozdravení na úrovni telesnej, psychickej aj emocionálnej. Ja tento prípravok používam a ak sa niekto rozhodne, ho užívať tiež, rada mu pomôžem, aby ho mal čo najlacnejšie a samozrejme poradím registrovaným z vlastných skúseností s alzheimerom. Zaregistrujem , potom si už bude každý  objednávať sám, alebo si nechá nastaviť tzv.autošip a automaticky mu stiahne peniaze z karty a príde výrobok. Možnoť autošipu som využila, lebo som ani nezvládala prácu s počítačom.

Prvé objednanie je 90 kapsúl s registráciou- za 140 eur , každé ďalšie 120 kapsúl- mesačný autošíp,   za 111,30euro, je nutná bankomatová karta, ktorou sa dá platiť do zahraničia.

Vynikajúce skúsenoti mám aj so psíkmi. Keď sa opravili oni, začali lamininnu užívať aj majitelia psíkov, keď videli tie zázraky na svojich miláčikoch.:-) Ja osobne som užívala niekedy 4 a niekedy 2 kapsule, občas bola aj nechcená  prestávka. Zato dnes rozprávam, čítam, píšem – pracujem na knihe, s rozhovormi s duchmi osobností ako Masaru Eoto, Nikola Tesla, Mikelangelo … ako je to prepojené s alzhaeimerom, životom týmto , reinkarnáciou …. Dokonca sa odvážim aj sama cestovať a to mi rozhodne nešlo- občas sa mi stávalo, že som sa stratila a nevedela kde som, no bolo to aj oveľa všelijaké:-) . Neskoršie následky operácie boli zákerné, postupné, nebolo ich vidieť a ja som ich nevedela pomenovať. Totálne som upadala a dnes hlavne vďaka lamininne čím ďalej, tým viac sa mi dvíha kvalita života. Vyhovuje mi, že prípravok nemusí byť v chladničke a ani nemusím nejako prísne dodržiavať čas užívania a či s pred jedlom alebo po ňom. Lieky nasadené lekármi po operácii sa znížili a úplne sa vylúčil Depakine chrono – ktorý dokonca navodzuje myšlienky na samovraždu- chválabohu ma na to upozornili anjeli, tým, že naviedli môj pohľad na vedľajšie účinky tohoto lieku, ktorý mi lekár chcel vysadiť až za rok, lebo je na to takto navyknutý a má sa vysádzať postupne. Nie , nečakala som vôbec a ostalo mi celé balenie:-) Toho lekára si napriek tomu vážim a viem, že všetko malo svoj dôvod a bolo a aj je tak, ako má byť v súlade s plánom mojej duše.

Takže ak máte doma niekoho, kto trpí alzheimerom a chcete jemu, či sebe výrazne skvalitniť a dokonca si trúfam povedať predĺžiť život, napíšte mi. Občas urobím  webináre a poradím aj ostatné veci, ktoré mi boli doporučené a vysvetlené zhora, prípadne vysvetlím aj rôzne iné otázky týkajúce sa takýchto stavov.

Niekto možno namietne, že je to drahé- som si istá že okrem toho, že patrí k najlacnejsím tak aj k najkvalitnejším výrobkom a ako mi poznamenal jeden pán s rakovinou- pohreb je drahší a hlavne ja ešte chcem žiť:-)Lieky ma stoja tiež dosť peňazí a vedľajšie účinky ani nehovorím.

Prajem všetkým veľa zdravia a kvalitného žitia.