Pred vtelením

máj 2, 2018

 

Pred vtelením

A možno sa to pred narodením a vtelením odohráva práve takto.Pospájala som si drobné črepinky nahliadnutí za oponu s tým , čo mi bolo povedané a naznačené. Možno je to inak , ale zatiaľ to neviem. Tak sa prenesme do života  a zdieľania – rozhovorov duší pred narodením.

 

 

Ahoj Duša.

-Ahoj, čo tu robíš? Opýtala sa modrá duša oranžovej.

-Vidíš tie víry? Vieš, že sú to víry lásky. Rodičia, ktorých som si vybral, tam pre mňa pripravujú nové ľudské telo. Chcem sa narodiť. Chcem v ňom rásť. Dávam pozor, aby som vstúpil do správneho tela a cez toto telo poznával v živote na Zemi to , čo som si naplánoval. Chcem vedieť aké  je toto  nové  poznanie v hmote.

Modrá duša čakala, čo jej ešte oranžová duša povie. Aj ona hľadala niekoho komu sa narodí a intuícia ju doviedla rovno k oranžovej duši. Oranžová sa ozvala.

– Mám teraz mužskú energiu, narodím sa ako muž a cez hmotu muža budem spoznávať dualitu v láske a sebaláske. Musím spoznať každé zvlášť a pritom oboje. Chcem sa vedieť prijať v hmote ľudského tela. Zistiť aké to je, mať sa naozaj rád v hmote a mať rád iných bezpodmienečnou láskou. V tomto poznávaní len začínam. Ty už zrejme toho máš za sebou viac, keď si modrá, vidieť, že si sa asi delila viackrát, ako ja.

Modrej duši nedalo neodpovedať a vysvetliť čo hľadá ona.

-Hej som už viac krát rozdelená a táto moja časť si tiež chce zopakovať na vyššej úrovni špirály aj lásku aj sebalásku, ale už by som si chcela pribrať aj odpustenie sebe aj iným a možno aj ďalšie poznanie a vybrala som si ženskú energiu. Mohli by sme to skúsiť spolu a spoločne spoznať lásku a prežiť ju spolu.

-Nie, to už nechcem, mám už dohodnuté dve duše s ktorými strávim čas na Zemi a ktoré budú mojimi ženami. Si zaujímavá duša a mohla by si byť moje dieťa, dcéra, keď máš ženskú energiu. Ale už som dohodnutý s tromi dušami .

-Nevadí, tak budem štvrtá. Hihi, aspoň to nebude ako v rozprávke, že bol jeden kráľ, tri dcéry mal.

Už sa musím poponáhľať narodiť sa, lebo asi budem mať samé dcéry :-), ale hlavne môj duch je už pripravený a ja si doňho chcem ešte naložiť niektoré povahové črty , ktoré môžem na zemi  potrebovať.

Žartom hovorila oranžová duša. Vedela však, že sa to ešte dá zvrátiť a mať možnosť poznať lásku aj k mužskej energii. K synovi, ak by si jeho alebo jeho manželku vybrala neskôr niektorá duša s mužskou energiou a oni na zemi ako pár ešte dieťa chceli. Želaním a modlením sa je možné vyslať hore „pozvánku“ pre takúto mužskú energiu a ešte pekne svoj osud na Zemi v ľudskom tele zamiešať.

-Dobre, aj samo sa to žiadalo, aby som bola tvojou dcérou, nie manželkou, či partnerkou – hovorila modrá. Aj keď nad lásku vraj síce ničoho niet, ale rozšíriť poznanie lásky a to až na anjelskú úroveň sa dá mnohými spôsobmi. Dobre som si ťa vybrala, budeš mojím otcom. Páčiš sa mi, aj poznanie aké si si vybral. Je v súlade s tým mojim poznaním a poslaním.

-A ja si myslím a podľa toho, čo si so sebou berieš a čo máš v sebe uložené zo životov na zemi, predpokladám, že ideš prežiť zvláštne dobrodružstvo tvojim výberom , je to poslanie odovzdávať poznanie.

-Áno , chcem ľuďom na Zemi poodhaliť našu možnosť cesty odtiaľto z domova duší cez vchod do ducha až do vtelenia sa na Zem, niektoré fragmenty z tohto pre ľudí tajomného života, ktorý ich v ľudskom tele  viac či menej ovplyvní a aj čo ich môže čakať po smrti, kým vstúpia do svetla.  Ako ich v duchovnom astrálnom tele tiež môžu čakať rôzne nepredvídané situácie. Veď vieš , že nie každý duch sa ihneď dostane do Svetla, domova duší, mnohým treba pomôcť aj precitnúť,  nájsť sa vo svete duchov, aby sa mohli dostať sem a postúpiť v poznávaní poznania.

– Pretože aj ja chcem ísť ešte ďalej a rozšíriť svoje vnímanie životov, naplánoval som si , že po smrti budem aj ja pomáhať duchom prejsť ďalej. Ale až po svojej smrti. Budem teda  k tomu môcť využívať aj teba, to som rád. Zdieľala oranžová.

Preto ma tu doviedla vyššia múdrosť môjho ja, moja intuícia. Mám na pláne stretnúť sa aj s viacerými strachmi a vídieť  ťa aj ako ducha. Spočiatku mi budeš pomáhať spoznávať aj život duchov a naučíš ma viac veriť sebe aj tomu čo uvidím. Vezmem si do svojho ducha dostatok túžby odovzdať moje poznanie ďalším ľuďom.

 Oranžová duša sa nadchla.                                                                                                                         -Pritom mi môžeš pomôcť s niektorými duchmi, ktorí budú potrebovať odovzdať nejaké odkazy pozostalým, aby si mohli napríklad odpustiť a nijaké energie ich na zemi nedržali. Pretože všetko zabudneš a budeš to postupne objavovať, nebudeš to mať na Zemi ľahké ani s tvojou základnou modrou energiou. Možno by si si mohla zobrať menej strachu a trocha viac drzosti, ale veď napokon budeš mať dostatok šťastia všetko prekonať.

Keď bude vytvorený aj môj duch , hihi, moje vrece – vložím doň aj možnosť, ktorou ma môj duch môže ovplyvňovať na zemi, čiže mi umožní videnie anjelov a aj duchov či duší, stromov, zvierat a ďalších neviditeľných bytostí a energií ľudskému zraku skrytých. Oni mi pomôžu v poznaní . Potrebujem väčšie vrece. Hihi. Aby tomu ľudia chápali, vysvetlím im stvoreného ducha ako vrece, do ktorého si uložíme svoje schopnosti, možnosti, proste všetko v čom duch môže ovplyvňovať moje myslenie a tým povahu a možnosti na Zemi. Budem mať viac možností na rozhodovanie sa ako a čo urobím. Kto si vybral obmedzeného ducha, čiže úzke vrece, do ktorého sa vliezlo málo možností, bude spoznávať iné veci ako ja , ale často aj tie môžu súvisieť s minulými , aj budúcimi životmi.

– Mylíš to tak , že sa niekomu môže narodiť aj mentálne , či telesne postihnuté dieťa, že bude mať obmedzené myslenie a možnosti preto, aby jeho rodičia mali možnosť naučiť sa bezpodmienečnej láske?

-Napríklad tak. Možno vďaka tomu sa budú musieť naučiť sebaláske. Zem je predsa dualita a je nutné tam hľadať rovnováhu v dôležitých veciach. A keď sa dozvedia aj kúsok o takomto kolobehu vlastného výberu a ovplyvneniami z minulých životov a aj preto majú možnosť vychovať a spoznať lásku cez postihnuté dieťa, pomôže im to pochopiť lásku aj sebalásku. Uľahčí im to život – ako každé poznanie, každý objav.

-Aha, vlastne vďaka tomu pochopia, že to nie je len trest za niečo,takzvaná karma, ale aj možnosť pochopiť a vidieť bezpodmienečnú lásku, aj posunúť sa vo vnímaní sveta.

Áno a ak budú vedieť, že vlastne v takomto postihnutom dieťati možno vychovávajú dušu lekára, alebo vynálezcu budú naň aj pyšní, nie iba vďační za jeho lásku. O to viac budú lásku zdieľať s ním samotným, budú radi, že ju mali možnosť poznať. Ľahšie budú znášať cestu , ktorou sa vybrali, pretože nie je najľahšia. Aj iné duše si chystajú niečo z minulých životov. Tie budú na zemi prežívať v tele strach napríklad z , pavúkov, priestorov a rôzne iné turbulencie života.

Oranžová duša však stále tvrdí:                                                                                                                         – No nevybrala si si ľahkú cestu životom ani ty, ale to je na tebe, veď nič čo nemôžeš zvládnuť si nevezmeš.

– Pozri sa, vysvetľuje modrá, -schopnosť previesť myšlienky do slov , je míľnikom v ľudskom vývoji a ďalším míľnikom bude schopnosť previesť do slov zdieľanie duchovnou energiou. Reč ľudí bude  dovtedy, až kým budú slová nepotrebné. Bude len duchovná energia. Pracuje sa na druhom prelome ľudstva, schopnosti previesť myšlienky do zdieľania, podobne ako tu. Tu a nedá oklamať nikoho, ani samého seba. Zdieľaním to nejde, slovami ľudí áno. Na tomto vývoji sa teraz podieľame svojimi vteleniami sa na Zem.

-Ale vieš, že na všetko zabudneš a budeš to všetko objavovať…. Tajuplný úsmev – tak by sa dala do reči sveta preložiť energia , ktorou zažiarila oranžová. Vôbec ma to nezastrašilo, ba naopak.

-:-), viem, nevadí, ba práve naopak, teším sa na to. Ale už ma nepozoruj, neskúmaj, ľahšie sa ti zabudne, lepšie si užiješ život a spoznáš presne to, čo chceš, bez ovplyvnenia akoukoľvek spomienkou. Narodím sa tebe ako dievča, budem mať príležitosť spoznať lásku a mať aj svoje deti. Budem viesť zaujímavý život, veď len málo ľudí príde na to ako nadväzovať spojenie so Svetlom. Všetci zabudnú na skutočný svoj domov duše a ja tiež na to budem musieť zabudnúť.

-Ale prečo si berieš aj strach? Veď ten už poznáš!

-Áno, poznám, lenže tentokrát ho spoznám z úplne iného uhlu pohľadu a ešte ho aj prekonám tak, že spoznám v tele človeka zabudnutie a zabudnutím spoznám aj pochopenie lásky a sebalásky. Triumfovala som. Naozaj sa mi to zdalo jednoduché a dokonca oranžová vyžarovala ku mne obdiv. Ale bude z nej na Zemi môj otec a ja ho budem teraz pozorovať, ako sa pripravuje na môj príchod a pripraví mi s matkou telo.

Oranžová duša sa zahľadela do pozemskej dimenzie a zdieľala mi toto:

-Pozri , vidíš tamto malé dievčatko? Už bude mať tri pozemské roky, o chvíľu sa budem vteľovať, lebo ona bude moja druhá žena, o tri roky staršia odo mňa.

Zdieľa mi oranžová duša zasnene. Zrejme už túto dušu na zemi niekedy poznal a žil s ňou. Mužské energie si vyberajú často ženskú takú s ktorou už na zemi žili a niečo si medzi sebou potrebujú vyrovnať a narodia sa neskôr ako ich ženská polovička.  Teraz takéto budú mojimi rodičmi. 

-A tamtá žena bude mojou matkou. Spojila sa s mojim otcom, stvorili telo, ktoré v matke rastie. Ducha mám už vytvoreného a naplneného aj telo vyzerá byť v poriadku a celkom dobré. Už je vytvorená aj strieborná šnúra, ktorá spája ducha aj mňa dušu s telom. Zatiaľ je slabá , ale už rýchlo rastie a silnie. Onedlho sa po nej spustím do svojho ducha a o niečo neskôr aj s duchom sa vtelím do tela.

Dávaj pozor, až si ju zbytočne nepoškodíš, keď sa budeš vteľovať, hovorím mu múdro – modro.

Oranžová sa zasmeje, nevadí aj na zemi si ju budem spočiatku poškodzovať, o to viac sa potom naučím sebalásku a viac sa o seba starať, viac žiť lásku a súcit.

Ja modrá duša viem, že moju šnúru bude viac krát poškodiť. Vtedy sa odpojím od tela a uvidím svoje hmotné, fyzické telo aj astrálne telo, čiže ducha spojeného striebornou šnúrou z pozície seba. Z pozície svojej duše. Takto si pripomeniem svoj domov duší. Videnie duchov si prinesiem na svet so sebou. Vidieť vlastnú striebornú šnúru sa podarí len v odpojení sa od tela. Preto si ešte pred vtelením musím nachystať udalosť odpojenia sa . Už viem ako! Na striebornej šnúre ktorá je ako hadica, cez ktorú sa veci uskladnené v duchovi prejavujú na zemi v mysli človeka , vytvorím zlomy – nebezpečie pri ktorom mi bude hroziť že prídem o život vo fyzickom tele. Vtedy mi pomôžu anjeli a vyššie bytosti svetla a samozrejme moja viera v nich.Bez vyspelých duší v podobe lekárov by to však nešlo, lenže z tých mám práve mať fóbiu.Ale tú sa naučím prekonať a spriatelím sa s niektorými. Na to si musím pri vteľovaní šnúru poškodiť, aby sa udalosť či choroba mohla prejaviť. Potom budem vedieť aj striebornú šnúru opravovať iným. Tomu, komu mi bude dovolené ju vidieť.

– Tak ak si ju nejako nechtiac teraz poškodím aj ja, aspoň mi ju opravíš – heh zaučíš sa už z pozície duše. Uchechtáva sa oranžová.

Bohužiaľ, to nemôžem, ani na zemi blízkym mi nebude umožnené pomôcť cez šnúru. Len málo ľudí bude môcť opravovať šnúru na Zemi z pozície v hmotnom tele. Ako keby to bolo privilégiom vyvolených, ale postupne sa to naučí celé ľudstvo. Ja však o tom už budem hovoriť a písať.

-Hmm, ja tomu ešte veriť nebudem, ale svoju spojovaciu šnúru si pripraviť na život na zemi viem. Aha vidíš ten ostrý zárez – tam budem mať úraz a takmer prídem o sluch. Vysvetľuje mi oranžová- otec.

Vidím, podľa tvojho výberu a šnúry že, no… to tiež nebudeš to mať až také jednoduché.Jednoduchosť je síce krásna, ale nie až taká zaujímavá ako toto 🙂

A bolo jasné, že môj otec bude huncút a zároveň dobrý človek.

– Hmm, to je fakt. Ja sa tu ešte dohodnem s mužskými energiami s ktorými svoj život prežijem vo dvojici na zemi. Mhohé duše zaujalo zdieľanie o takmer dokonalej láske vo dvojici. A aj ja si ešte môžem pribrať dosť vecí na poznanie, ale nechám si širokú vôľu, aby som si mohla vyberať a rozhodovať sa aj na Zemi.

– Vieš, že čím hlbšie poznanie, tým menšia a ťažšia možnosť výberu na Zemi?

-Viem, ale ty sa prichystaj na to, že ako duša sa ani tebe nedám oklieštiť. Naopak môj hlavný výber je povzbudzovať aj iné duše, aby pochopili svoju slobodu duše a nenechali si ju vziať, len dve naozaj slobodné duše môžu prežiť dokonalú lásku.

-Vyzerá to, že ma budeš mať tiež čo učiť spoznávať. Z pozemského hľadiska je to zvláštne. Hm, dieťa bude učiť rodiča, vajce učí sliepku! Ale brániť ti nebudem. Budem si žiť svoju úlohu života s alkoholickou závislosťou.

– Ja teraz budem modro pozorovať svoju mamu. Má takmer ružovú auru, akoby v nej žila iba samotná láska. Len na seba trošku zabúda. No čo už, dokonalá láska je vtedy, keď vie nie iba dávať ale aj prijímať, to sa túžim naučiť poznať. Dám pozor, keď v nej budem mať pripravené moje telo s tebou. Plán tvojej duše veľmi korešponduje s mojím plánom, ktorý môžem dokončiť vo veľkom pláne tak, aby bola duša slobodná pochopením poznania aj v hmote.

-Budeš ma vidieť aj vstúpiť do tela, tak ako ja som videl svoju druhú ženu, keď doň vstupovala. Aj preto presne viem, ako sa to robí. Strieborná šnúra je už dosť pevná, idem sa vteliť. Zatiaľ sa môžeš aj porozprávať – zdieľať s tvojimi staršími sestrami, tiež už čakajú, ako sa vtelím. Môžeme spolu zdieľať ešte aj chvíľku po narodení. Ahoj Modrá duša – moja dcéra, privítam ťa v živote.

Budem s tebou zdieľať ale teraz sa poponáhľaj, trpezlivosť tiež  nie je moja silná vlastnosť :-)Hádam si jej ešte naberiem.           

 A nabrala. Do vreca – ducha som si pridala ešte vytrvalosť, priebojnosť aj empatiu.Oranžová duša- môj otec sa chytila šnúry a po nej ladne vstúpila so svojím duchom do svojho tela, vytvoreného v jeho mame, mojej babičke. Moja modrá duša, tak ako mu sľúbila s ním zdieľala ešte v maternici aj krátko po narodení. Postupne  sa od neho odpútala a dohodla sa s ďalšími dušami, ako sa na zemi, narodení ako ľudia stretnú a navzájom si vypomôžu, aby postúpili so svojim plánom duše k anjelským plánom.

Leave a Reply