Čistenie

Častejším čistením  negatívnej energie sa dokáže odstrániť aj kliatba,rôzne čiastočky astrálnych tiel,samozrejme odstrániť urieknutie atď.
Trvanie cca 1 až 3 hodiny – je to individuálne, podľa potreby je Zdenka k dispozícii zbytok dňa cez telefón. Deň predtým sa drží bezmliečna diéta a nepožíva žiaden alkohol.
Ak sa to naučíte  môžete odstraňovať negatívnu energiu zo svojich detí a blízkych osôb.  Samozrejme vždy s ich súhlasom, alebo ak Vás požiadajú. Je vynikajúce ak si takto pomáhajú manželia, či partneri.

Skutočnú kliatbu vidím ako malý čierny bod, vyzerá akoby bol tuhý a pevný, nad dlaňou v úrovni venušinho pahorku.
Rodová kliatba býva zapísaná aj v čiarach na dlani , opäť najčastejšie v oblasti venušinho pahorku ako pavúčik. Prekrížené čiary do tvaru pavúčika o veľkosti 3 až 10 mm. Preto je rodová kliatba dobre viditeľná pre všetkých – sami si môžete ruky skontrolovať. Čím slabšie čiarky, tým ľahšie odstraniteľná.
To čo najčastejšie ľudia považujú za kliatbu je nalepená a vytvorená negatívna emočná energia a tej sa dá zbaviť pomocou očistenia . Dá sa stiahnuť a spáliť.Potom je samozrejmosťou ochrana bielym svetlom.
Takisto pomocou zmeny myslenia a prijatia a pochopenia aj našich vlastných negatívnych emócii,niektoré sa môžu aj využívať na dobré veci, napriek tomu, že je považovaná za negatívnu.
Negatívnej emócie sa nezbavíme tým , že sa budeme hnevať na to, že sme pod jej vplyvom konali. Je treba ju pozrieť bez posudzovania a predstaviť si situáciu ako sme mohli lepšie reagovať.
Našou úlohou v tomto živote nieje byť dokonalým ale lepším.