Ja pomôžem takto

marec 15, 2020

Kedysi mi svetelné bytosti ukázali v dialke modrú vlnovku a rečou duše mi povedali, že príde doba zlá, ale za tou vlnovkou som videla lepší svet, písala som o tom v niektorom článku.

Možno sa to dá vysvetliť aj s  koronavírusm, ako mi napovedali niektorí ludia, mne to veľmi nesedí, mám pocit akoby za tou vlnovkou bola iná dimenzia, v každom prípade žijeme tu a teraz a tak sa musíme zaoberat týmto životom a momentálne sa starať čo najviac každý sám o seba- to je nutnosť, nie sebectvo.

K tomu nás vedie aj uzemnenie na základnej , prvej červenej čakre, ktorá   predstavuje aktivitu . Aktivita je spojená s energiou zeme- splnením základných potrieb pre život, čiže v prvom rade ŽIVOT.

Preto sa aj ja pripájam k tomu , aby sa dodržiavali momentálne pokyny lekárov a používali sa minimálne rúšky a kto môže ostane doma.

Verím, že vírus, tak ako mnohé iné odíde a ostane čistejšia atmosféra, zatial môžeme využit čas aj na iné dobré veci.

Kto si chce urobit aurakvet a poradit s ním a jeho využitím , môže mi volat v čase medzi 15.00-16.00 -týmto spôsobom hodinu denne venujem na pomoc pri uzdravovaní Zeme, aby si ľudia našli aktivitu a podporili ju aj vlastným aurakvetom.Samozrejme sú  v tom zahrnuté aj konzultácie týkajúce sa aurakvetu.

 

aurakvet si môžete vyrobit z látky , papiera, ktoré si vymalujete, alebo aj z farebných papierov, nevadí,ak si ho vymalujú deti samé, je to len dobré , pretože tam dajú potrebnú informáciu a svoju radosť z tvorivej činnosti. Foto aurakvetu je na ďalšej stránke.Tak prajem tvoríve a čo najpríjemnejšie čakanie na čistú atmosféru.

Toto hovoria jednotlivé lupene, začína červený.

Aktivitou k tvorivosti,

tvorivosťou k radosti

radosťou k srdci

srdcom k láske

láskou k dobrému slovu

dobrým slovom k liečeniu

liečením k uzdraveniu

uzdravením k aktivite 🙂

Leave a Reply