Strieborná šnúra a náš duch.

apríl 9, 2018

Strieborná šnúra, slúži na spojenie ducha s telom. Je veľmi jemnulinká a v skutočnosti sa podobá viac na hadicu ako šnúru, ale aj šnúra, ktorá spája dieťatko s matkou je trošku ako hadica. Cez pupočnú šnúru napája matka telíčko dieťatka. Prestrihnutím – odpojením pupočnej šnúry môže žiť dieťatko aj matka samostatný život. Ale strieborná šnúra spája telo s duchom, keď sa odpojí končí sa život na zemi, telo samostatne nežije.

Niekto môže namietať, že sú ľudia akoby bez ducha, duševne postihnutí ale stále ich strieborná šnúra s málo naplneným vrecom-duchom spája.  Cez túto hadicu je energia tela a myseľ napájaná z ducha – bubliny, ktorú si duša nachystala pred príchodom na Zem. Duch sa napĺňa aj poznatkami získanými v živote, ak mu je to umožnené. Ak si nevybral byť mentálne postihnutý, alebo si duša nenašla žiť život kedy napríklad nemôže z nejakého dôvodu študovať, či zbierať poznatky.

Keď  človek hovorí, že cestuje v astrálnom svete, cestuje to vlastne len jeho duch čase a priestore táto hadica – šnúra ho pridržiava k telu a pomocou nej sa vracia späť do svojho tela. Hadica- šnúra sa jednoducho zmrští, skráti na dĺžku, ktorú človek potrebuje.

Hadica je veľmi pružná, nedá sa ani porovnať s gumou, pretože nám môže siahať do neskutočných rozmerov mnohých svetov a dimenzií.

 Do astrálneho sveta sa vnárame aj samovoľne, spontánne v spánku. Vo sne sa nám nezdá čudné, že sme  na dovolenke na opačnom konci sveta a v sekunde sme doma a chystáme koláče, alebo rozprávame s vajíčkom 🙂  Môže sa nám snívať, že trénujeme beh na maratón a ráno sa prebudíme so svalovicou v nohách.  Aj takto ovplyvňujú iné dimenzie naše telo. Môže nás vo sne navštíviť super liečiteľ a my sa zobudíme bez náznaku choroby . V spánku je to jednoduché ale v bdelom stave sa to môže dať natrénovať napríklad cez meditácie, alebo využitím aj nejakých pomôcok, ktoré nás uvedú do stavu hladiny alfa, môže nás nasmerovať aj nabitý aurakvet.                                                   Podľa toho, ako vyzerá táto šnúra napríklad u chorého človeka, sa dá vidieť, či tento človek má a akú šancu prežiť, ale len v prípade, že sa nám podarí  jeho šnúru vidieť. 

Vtedy môžeme jeho šnúru opravovať – keď je poškodená , nie však keď už je odtrhnutá a odpojená. Niekedy je ju vidieť akoby nastrihnutú – to sa človek duša rozhodla prežiť niečo rýchle a neopraviteľné v tele, čiže po úraze, alebo chorobe človek môže ostať napríklad na vozíku, alebo stratiť niektorý z piatich zmyslov, či nejakú časť tela. Keď je tato hadica poškodená pozdĺžne dá sa opravovať a tak pomôcť skrátiť chorobu a dokonca sa úplne uzdraviť.                Ak je šnúra akoby prelomená hadica , človek zažije vážny otras zdravia – infarkt a podobne, ale to čo zažije,prekoná hoci iných ľudí to môže usmrtiť, takýto človek však ostane žiť a má možnosť nahliadnuť do iných dimenzií. Človeku to rozhodne zmení náhľad na svet a jeho priority, dokonca mu to môže zmeniť vieru. Podľa toho ako pokračuje šnúra ďalej, sa dá predpokladať ako bude človek  naďalej žiť.

Leave a Reply